אחסון אתרים מקצועי בזול | Seous
אחסון אתרים מקצועי

צור קשר


אחסון אתרים מקצועי

המונח אחסון אתרים מקצועי בזול יכול אולי לעשות רושם ראשוני מוטעה, הרי לא יכול להיות שהוא גם מקצועי וגם זול , כיוון שזול בדרך כלל מתקשר ישירות למוצר נחות בהשוואה למתחרים.
בעבודתי הרבה בתחום האינטרנט וקידום אתרים , נתקלתי לא מעט פעמים בלקוחות המאכסנים אתרים מאד קטנים, לעיתים תדמיתיים , או אתרים בעלי נפח גולשים קטן מאד ובעל מספר נמוך של דפים, בסכומים אסטרונומיים , מחירים כמו 500 ₪ ו 800 ₪ לאחסון אתרי תדמית קטנים של כ 5 עד 10 דפים , עם נפח גולשים של כ 50 מקסימום, האם זה מקצועי ? הרבה עסקים ובעלי אתרי אינטרנט אשר לא מבינים כל כך בתחום חושבים שככל שישלמו יותר יקבלו מוצר אמין וטוב יותר, אך לא תמיד זה כך, ניתן בקלות להוזיל עלויות אחסון כאשר מדובר באתרים קטנים ובאתרי תדמית או דפי נחיתה.
אחסון בזול יאפשר לכם למנף את הכסף שלכם למקומות אחרים באתר וכך לתרום לקידומו ולעזור גם לכיס שלכם , עד רבה , זה לא אומר שהאכסון לא מקצועי.
 

מהו אחסון אתרים מקצועי בזול ?

אחסון אתרים מקצועי נמדד ברמת העזרה והתמיכה שיש לכם מהחברה המספקת לכם את השירות, הוא נמדד במספר נפילות נמוך יחסית , כל הנאמר אינו סותר את העובדה שבמידה ואתרכם קטן , אתם לא תוכלו לרכוש לעצמכם אחסון אתרים מקצועי בזול , להפך, אל תתפתו למחירים אסטרונומיים, כיוון שגם שרתים קטנים וחלשים מבחינת המפרט שלהם יכולים להחזיק אתרים קטנים ללא כל קושי וללא בעיות.

אנחנו ב Seous נספק לכם את החבילה המתאימה לכם ללא משחקים וללא קומבינות, נבנה לכם את חבילת האכסון המתאימה לכם על פי גודל האתר, כמות הגולשים והמטרה שלשמה הוא הוקם, בניגוד לחברות אחרות בשוק בעלי חבילות סטנדרטיות כאשר כל חריגה מהם מלווה בסחיטת כספים נוספת, אצלנו תקבלו את החבילה המתאימה לכם עם אפשרויות חריגה בסיכום מראש, כך שאתרכם ימשיך לפעול גם במידה וחרגתם מהחבילה המותאמת לכם.
אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהתאים לכם את החבילה המתאימה לאכסון אתרכם ולהבין כי לא חייבים להוציא הון בשביל אכסון אתרים מקצועי.
שרתינו ממוקמים בחוות השרתים 014.