ייעוץ קידום אתרים | Seous
ייעוץ קידום אתרים

צור קשר


ייעוץ קידום אתרים

לחברת Seous יש מסלול ייעוץ קידום אתרים במיוחד בשבילכם.
יש לא מעט בעלי אתרים שבנו את האתרים שלהם בעצמם, או שיודעים לתכנת (אפילו ברמה הבסיסית) , לכן לפעמים לא כדאי לשלם אלפי שקלים בחודש על מנת לקדם את אתרך. לבעלי אתרים אשר יש להם לפחות ידע בסיסי, אנחנו מציעים מסלול ייעוץ קידום אתרים, במהלכו , נסרוק את אתרכם לכל רוחבו , נבדוק את הקוד לעומק ותקבלו דוח מסודר של הדברים הנדרשים לתיקון האתר , בנוסף תקבלו גם הצעת מחיר מיוחדת לביצוע התיקונים הדרושים במידה ותרצו להשתמש בשירותנו.
חשוב לדעת, לעיתים אתרים הבנויים בצורה לא נכונה או בקוד לא תיקני ידרשו לשינויים מרחיקי לכת שידע בקוד בסיסי אינו מספיק, במקרה כזה, רוב הסיכויים שתזדקקו לשעות רבות של תכנות על מנת לתקן ולסדר את כל הבעיות באתר.
במסלול ייעוץ קידום אתרים, אתם לא חייבים לבחור בנו כמקדמי האתר, כחברה המכירה טוב מאד את התחרות בשוק ואת החברות העובדות בתחום, נוכל לייעץ לכם גם בבחירת חברת הקידום המתאימה לכם, כמובן שנעדיף שתבחרו בנו, אך נשמח לייעץ גם בנושאים אשר לא קשורים לחברת Seous.

חלק ממסלול הייעוץ מתייחס גם לבחירת מילות מפתח נכונים לקידום אתרכם , באמצעות ניתוח מלא של האתר שלכם וניתוח סטטיסטיקות גולשים נבנה לכם רשימת מילות מפתח לקידום ונתאים לכם את המילים הייעודיות לדפים באתר.
 

ייעוץ קידום אתרים – טיפים שכדאי לדעת

זכרו, קידום אתר אינו רק בניית קישורים, יש הרבה מעבר, קוד תקין ואופטימיזציה נכונה הוא הבסיס לקידום נכון וטוב, ללא אופטימיזציה נכונה האתר לא יצליח להמריא למקומות הראשונים בביטויים חשובים, לכן כדאי להשקיע את הכסף בצורה נכונה, לקבל ייעוץ נכון בתחום, ללמוד את כל האפשרויות מכל הכיוונים ולבסוף להחליט את ההחלטה הנכונה.

אל תתפתו להבטחות שווא , איש אינו יכול להבטיח לכם מיקומים מראש, מקדמי אתרים בסופו של דבר, אינם שולטים במנועי החיפוש, הם עובדים על פי ההנחיות שלהם , אף אחד לא מבטיח להם שמחר גוגל לא ישנה את כל האלגוריתם שלו וכל עבודתם תיזרק לפח , לכן חברת Seous נותנת לכם את העצה הראשונה בייעוץ קידום אתרים – אם מבטיחים לכם מיקומים – תברחו.

נשמח לענות לכם על כל שאלה , הצעה או בקשה ואתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות טופס הצור קשר שלנו, נשמח לייעץ לכם. הצטרפו עוד היום למסלול ייעוץ קידום אתרים של חברת Seous במחיר מדהים ולאחר מכן תקבלו גם הנחה משמעותית במסלול קידום אתרים מלא.