מאמרי קידום אתרים
מאמרים

צור קשר


מאמרים

מהו קידום אתרים - כל הזמן שומעים את הביטוי קידום אתרים, SEO , אבל מה זה בעצם קידום אתרים? , מה אומר הביטוי הזה ומה הוא שם הקוד SEO , קראו כאן לפרטים נוספים.

כותרות title - הגודל לא קובע - בכל הנוגע לכותרות Title , לא כל מה שארוך הוא דווקא טוב, כותרות ממוקדות יתנו יותר כוח לדפים שלכם ויגרמו למילות המפתח להיות יותר ממוקדות ויותר חזקות.

אופטימיזציה - אופטימיזציה הוא המהלך לייעול ולמיקסום אתר אינטרנט ברמת הקוד והכללים של מנוע החיפוש, המטרה להגיע לרמה אופטימאלית למען קריאה נכונה של כל הקוד על ידי מנוע החיפוש.

מהו שרת - רובנו שמענו את המושגים “שרת” או "שרתי גיבוי" נזרקים באוויר מפעם לפעם, אך האם אתם באמת יודעים מהו שרת?

תוכנת המיקומים - Advanced Web Ranking - סיקור על תוכנת המיקומים - Advanced Web Ranking , אחת מתוכנות בדיקת המיקומים הטובה בתחום, בעלת אפשרויות רבות.

עדכון פינגווין 2.0 יצא לדרך והדרכים להתגבר עליו - השבוע יצא העדכון הענק של גוגל לאוויר העולם וזיעזע את תוצאות החיפוש של גוגל, בואו ללמוד למה העדכון מתייחס ומה כדאי לדעת.

בניית אתרי אינטרנט המותאמים לקידום בגוגל - כל חברה שבונה לעצמה אתר לראשונה, שמה לעצמה מטרה והיא להגיע לעמוד הראשון של גוגל. הסיבה שבגללה כולם רוצים להופיע בעמוד הראשון בגוגל היא פרסום. גוגל הוא מנוע החיפוש החזק ביותר

הקמת חנות וירטואלית - רוצים להגדיל את החשיפה של הצרכנים למוצרים או לשירותים שלכם? רוצים כתוצאה מכך להגדיל את ההכנסות שלכם ממכירות? הקמת חנות וירטואלית היא הפתרון וכלי חיוני לכל עסק בימינו.

חברת קידום אתרים - מי היא חברת קידום אתרים ומה בעצם היא עושה? האם אני, כבעל אתר, יכול לקדם את האתר שלי עצמאית? למה העלות היא כה גבוהה?

חשיבות בניית אתרים לעסקים קטנים - בשל הקלות והזמינות של האינטרנט בכל משק בית ממוצע, רוב הלקוחות שמחפשים מוצר יתחילו את החיפוש שלהם באינטרנט, ועבורם, אם עסק לא עולה בתוצאות החיפוש סימן שהוא כנראה לא קיים.

קידום אתרים - איך בוחרים מקדם מקצועי - קידום אתרים הוא נושא בוער ביותר בעשור האחרון, כל בעל עסק שרוצה לפתח את העסק שלו ולהביא לקוחות צריך אתר משלו על מנת שיכירו וידעו מה פועלו.

בניית אתרים וניהול אתר - אתרי האינטרט במרחב הרשת הופכים ליותר ויותר מודרניים, וניתן להבחין בשיפור ניכר באתרים של היום ביחס לאתרים שהיו בעבר.

הקמת אתר אינטרנט - אחת הדרכים המוצלחות והאפקטיביות להעברת מסרים באינטרנט היא על ידי הקמת אתר וקידומו. אין חולק היום על הקביעה שהאינטרנט הינו כלי יעיל מאוד לפרסום, למכירות, להעברת תכנים שונים ועוד

חברת תרגום - גם בעידן של ימנו, כשאנחנו יכולים להיעזר בכלים טכנולוגיים שונים לצורך תרגום, החל מתוכנות תרגום מתקדמות וכלה באתר כמו גוגל טרנסלייט, הרי שאם נצטרך לתרגם מאמרים ומסמכים בשפות שונות, סביר להניח שאנחנו נעדיף להיעזר בחברת תרגום מקצועית ולא להסתמך על כלי כזה או אחר.